سمن‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کردستان نظارت ‌کنند

مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان بر بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در راستای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این استان تاکید کرد. به گزارش ایرنا، بهرام کندایی روز شنبه در گفت‌وگوی خبری اظهار داشت: با توجه به پیک سوم کرونا، بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در […]

مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان بر بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در راستای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این استان تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، بهرام کندایی روز شنبه در گفت‌وگوی خبری اظهار داشت: با توجه به پیک سوم کرونا، بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در راستای نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی اصناف، تا قطع زنجیره بیماری، در استان ضروری است.

وی افزود: براین اساس و در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان، اولین تیم سازمان‌های مردم نهاد ناظر بر صنوف، در راستای نظارت بر اجرای رعایت پروتکل‌های بهداشتی با محوریت دانشگاه فعالیت خود را اغاز کرده است.

مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان اضافه کرد: باهماهنگی مرکز بهداشت سنندج، این افراد آموزش‌های لازم را کسب کرده و چک لیست نظارت در اختیارشان قرار داده شده است.

وی یادآور شد: از ظرفیت این افراد تا رسیدن استان به وضعیت مطلوب از لحاظ قطع زنجیره کرونا، بهره  گرفته خواهد شد.
 

منبع خبر