برگزاری آزمون استخدامی ۳ دستگاه اجرایی کشور در کردستان

[ad_1] ایسنا/کردستان رییس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: ۱۱۶۶ نفر کردستانی در آزمون استخدامی سه دستگاه اجرایی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران شرکت کرده اند. چیا سهراب نژاد امروز در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز (۲۰تیر) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان کردستان همزمان با سراسر کشور […]

[ad_1]

ایسنا/کردستان رییس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: ۱۱۶۶ نفر کردستانی در آزمون استخدامی سه دستگاه اجرایی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران شرکت کرده اند.

چیا سهراب نژاد امروز در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز (۲۰تیر) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان کردستان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ۱۲۰ دقیقه زمان برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شده است افزود: طبق اعلام قبلی، همه شرکت‌کنندگان در این آزمون ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک هستند و به منظور جلوگیری از تجمع شرکت‌کنندگان در مقابل حوزه‌ها یک ساعت قبل از موعد درها بازگشایی شدند.

رییس جهاد دانشگاهی کردستان در خصوص برگزاری آزمون‌های استخدامی سه دستگاه اجرایی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران گفت: ۱۱۶۶ نفر کردستانی در آزمون سه دستگاه اجرایی کشور شرکت حضور یافته‌اند که از این تعداد ۵۴۶ نفر مرد و ۶۲۰ نفر خانم هستند.

وی ادامه داد: به دلیل شرایط موجود و به منظور راحتی و آرامش خاطر شرکت کنندگان، آزمون‌ها در پنج شهر بیجار، بانه، مریوان، سقز و سنندج برگزار می شود.

سهراب نژاد، در خصوص جزئیات حوزه‌های انتخابی برای برگزاری آزمون تصریح کرد: مجموع ۳۳۵ نفر شرکت‌کننده از شهرهای بیجار، قروه و دیواندره در شهر بیجار، ۱۴۸نفر در سقز، ۸۰ نفر در بانه، مجموع ۱۰۶ نفر از تعداد شرکت کنندگان شهرستان‌های سروآباد و مریوان در شهر مریوان و همچنین مجموع ۴۹۷ نفر شرکت‌کننده از شهرهای کامیاران، دهگلان و سنندج نیز در دو حوزه انتخابی آزمون‌ها برگزار شد.

وی تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت داوطلبان برای همه حاضران در جلسه ماسک و پد الکلی تهیه شده و صندلی ها با فاصله دو برابر چیده شده است، همچنین نیروهای اورژانس، آتشنشانی و نیروی انتظامی در همه حوزه های استان مستقر هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر