۹ هزار مترمربع زمین در سنندج برای احداث آرامستان وقف شد

[ad_1] حجت‌الاسلام محمد کاروند روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا  اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون سه طبقه مسکونی توسط واقف خیراندیش فرهاد حیدری به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان در روستای دوشان به نیت مسجد و خیرات و مبرات وقف شده است. وی با اشاره به اینکه بعد از شیوع ویروس کرونا اقدام ارزشمندی […]

[ad_1]

حجت‌الاسلام محمد کاروند روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا  اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون سه طبقه مسکونی توسط واقف خیراندیش فرهاد حیدری به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان در روستای دوشان به نیت مسجد و خیرات و مبرات وقف شده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از شیوع ویروس کرونا اقدام ارزشمندی که توسط واقفان استان انجام شده وقف زمین برای احداث آرامستان است، اضافه کرد: ۲ هزار مترمربع زمین برای احداث آرامستان توسط فرهاد زندی در روستای کیله سفید سنندج وقف شده است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه کردستان افزود:  در این مدت هفت هزار مترمربع زمین هم در روستای صوفیان سنندج توسط واقفین خیراندیش جبار احمدی و محمد جدی به نیت احداث آرامستان وقف شد.

حجت‌الاسلام کاروند یادآور شد: سه دانگ منزل مسکونی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان در شهر سقز توسط بانویی واقف، وقف شده که درخواست کرده نامی از او برده نشود.

در حال حاضر ۲ هزار و ۲۷۰ موقوفه و بیش از ۱۸ هزار و ۸۰۰ رقبه  در استان کردستان وجود دارد.

[ad_2]

منبع خبر