چالش ملی مبتنی بر داده‌های بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران

[ad_1] داده‌های علمی بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران در بستر محاسبات سریع، برای اولین بار محققان را به چالش می‌کشد. به گزارش ایسنا، آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز به عنوان مرکز پیشرو در ارائه‌ خدمات مرتبط با این حوزه، اولین چالش ملی با عنوان «پیش‌بینی سن بر اساس ویژگی‌های مورفولوژی تصاویر MRI ساختاری در افراد سالم» را […]

[ad_1]

داده‌های علمی بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران در بستر محاسبات سریع، برای اولین بار محققان را به چالش می‌کشد.

به گزارش ایسنا، آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز به عنوان مرکز پیشرو در ارائه‌ خدمات مرتبط با این حوزه، اولین چالش ملی با عنوان «پیش‌بینی سن بر اساس ویژگی‌های مورفولوژی تصاویر MRI ساختاری در افراد سالم» را برگزار می‌کند.

این چالش در راستای رسالت آموزشی و ترویجی آزمایشگاه و با هدف ارائه‌ روش نوین در پیش‌بینی سن افراد بین ۲۰ تا ۷۰ سال با استفاده از تصاویر MRI طراحی شده است.

این چالش با داده‌های موجود در بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران و با به‌کارگیری سرور محاسبات سریع آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، در دو مرحله‌ غیر حضوری و حضوری برگزار می‌شود و محققان با آنالیز این داده‌ها به رقابت خواهند پرداخت.

ثبت نام در این چالش از ۵ مهر ماه آغاز شده است و شرکت کنندگان پس از ثبت نام می‌توانند در تاریخ ۱۹ مهر داده‌های لازم را که بر روی وبسایت آزمایشگاه بارگذاری می‌شود، دریافت کنند.

بر اساس اعلام آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، مرحله‌ نهایی پس از داوری نتایج اولیه، در اول آذر ماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر