مهر ماندگار دختران سپهر برای ۱۵۰ دانش آموز کردستانی

[ad_1] به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، مارال پیرظهیری مدیرعامل موسسه سپهر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح مهر ماندگار سپهر، از توزیع بسته های غذایی و تحصیلی در میان ۱۲۰ خانواده تحت پوشش خبر داد.وی افزود: ۱۵۰ دانش آموز از ۱۲۰ خانواده در شهر سنندج تحت پوشش مستمر حمایت های موسسه […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، مارال پیرظهیری مدیرعامل موسسه سپهر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح مهر ماندگار سپهر، از توزیع بسته های غذایی و تحصیلی در میان ۱۲۰ خانواده تحت پوشش خبر داد.
وی افزود: ۱۵۰ دانش آموز از ۱۲۰ خانواده در شهر سنندج تحت پوشش مستمر حمایت های موسسه سپهر قرار دارند.
پیر ظهیری گفت: تلاش می کنیم با همراهی خیرین و کارآفرینان ضمن آموزش مهارتهای اشتغال، زمینه استقلال مالی این خانواده ها را فراهم کنیم.
دبیر مجمع جوانان کردستان با بیان اینکه ساختار اقتصادی کردستان شکننده است، اظهار داشت: تورم حاکم بر کشور در برخی اوقات در کردستان چند برابر است و این سبب می شود خانواده های کم درآمد در فشار مضاعفی قرار گیرند.
مدیر عامل موسسه سپهر افزود: نداشتن گوشی هوشمند یکی دیگر از چالش های ادامه تحصیل دانش آموزان پس از کرونا بود، که در این خصوص هم تلاش می کنیم با همراهی نیکوکاران دغدغه این خانواده ها را رفع نماییم.
پیرظهیری گفت: ایجاد مجتمع تولیدی سپهر با هدف اشتغال زنان سرپرست خانوار از مهم‌ترین طرح های در دست اجراست که برای راه اندازی آن حمایت دولت و همراهی خیرین محترم را نیاز داریم.

۴۶

[ad_2]

منبع خبر