خودتحریمی‌های داخلی تلخ‌تر از تحریم‌های ظالمانه

[ad_1] اقتصاد ایران: دبیر انجمن شرکت‌های کشتیرانی با اشاره به فشار به شرکتهای کشتیرانی از سوی سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی گفت: خودتحریمی‌های داخلی دل‌مان را به درد آورده است. به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، مسعود پل‌مه امروز در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با اشاره به تلاش‌های بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل […]

[ad_1]

اقتصاد ایران: دبیر انجمن شرکت‌های کشتیرانی با اشاره به فشار به شرکتهای کشتیرانی از سوی سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی گفت: خودتحریمی‌های داخلی دل‌مان را به درد آورده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، مسعود پل‌مه امروز در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با اشاره به تلاش‌های بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل دریایی گفت: جنگ در این دوره به جنگ اقتصادی تبدیل شده و حتی تعدادی از فعالان دریایی هستند که در حال حاضر از سوی FBI بازداشت شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین برخی کشورهای خلیج‌فارس تعدادی از مدیران ایرانی شرکت‌های کشتیرانی را برای ورود به ایران ممنوع‌الخروج کرده‌اند.

دبیر انجمن شرکت‌های کشتیرانی با تأکید بر اینکه تحریم آمریکا، ما را از پا درنمی‌آورد و ما می‌توانیم تمام تحریم‌های هوشمندانه آمریکا را دور بزنیم، تصریح کرد: از خودتحریمی‌های داخل دلمان به درد آمده است.

پل‌مه با اشاره به فشارهایی که به بخش خصوصی حمل و نقل دریایی از سوی سازمان‌های امور مالیاتی و تأمین اجتماعی وارد می‌شود، افزود: بخش خصوصی برای پایداری کشور در شرایط تحریمی از همه چیز خود گذشته است.

به گفته وی، در حال حاضر صادرات نفت خام و فرآورده‌های نفتی و همچنین واردات کالاهای اساسی ما با حمل و نقل دریایی حاصل اجماع دولت و بخش خصوصی است.

[ad_2]
منبع خبر