پیش‌بینی ۶ تحلیل‌گر از شاخص بورس تهران در ۸ شهریور+جدول

[ad_1]   به گزارش اقتصادنیوز نیمی از این تحلیل‌گران متاثر از شکست کف مقاومتی سه ماه اخیر شاخص بورس تهران، پیش‌بینی کرده‌اند که امروز هم روند سقوط شاخص ادامه پیدا خواهد کردو نیم دیگر بر این باورند که به احتمال زیاد بورس پایتخت به سوی تعادل حرکت خواهد کرد. این روزها بازار ارز و بازار […]

[ad_1]

 

به گزارش اقتصادنیوز نیمی از این تحلیل‌گران متاثر از شکست کف مقاومتی سه ماه اخیر شاخص بورس تهران، پیش‌بینی کرده‌اند که امروز هم روند سقوط شاخص ادامه پیدا خواهد کردو نیم دیگر بر این باورند که به احتمال زیاد بورس پایتخت به سوی تعادل حرکت خواهد کرد.

این روزها بازار ارز و بازار سهام دو مسیر متفاوت را در پیش گرفته‌اند، برخی از تحلیل‌گران تا کید می‌کنند با اینکه افزایش قیمت ارز  سهام شرکت‌های صادرات محور، پتروشیمی‌ها و… را ارزنده‌تر می‌کند، اما به نظر می‌رسد که بورس تهران دو پارامتر خارجی مکانیزم ماشه و انتخابات آمریکا مورد توجه ویژه قرار داده و عملا بازیگران حقیقی تا تعیین تکلیف نشدن این دو پارامتر محتاطانه در بازار حضور خواهند یافت. این احتیاط و در برخی موارد اجتناب از حضور در معاملات  توسط پارامتر دیگری تشدید شده است. این پارامتر داخلی، متشکل ازافزایش دخالت‌های خارج از روند بازار در کنار  تغییر پی‌در پی قوانین است. این پارامتر داخلی به همراه دو پارامتر خارجی عملا موجب کاهش رونق معاملات بورس شده‌اند، برخی تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که با شکستن کف مقاومتی بورس، شاخص کل تا یک میلیون و۳۵۰هزار هم کاهش داشته باشد.

 

پیشبینی 8 مهر 1 1 1 1 1wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

[ad_2]
منبع خبر