طغیان دوباره کرونا در نیویورک

[ad_1] تعداد موارد ابتلای جدید به کرونا در ایالت نیویورکِ آمریکا طی هفته‌های گذشته، روند افزایشی ثابتی داشته که این صعود ممکن است به خاطر بازگشایی مدارس و از سر گرفتن کسب‌وکارها باشد. به گزارش ایسنا، شبکه “ای‌بی‌سی سون” در یک گزارش جدید اعلام کرده است که پاسخ آزمایش بیش از ۱۰۰۰ نفر از ساکنان نیویورک به لحاظ […]

[ad_1]

تعداد موارد ابتلای جدید به کرونا در ایالت نیویورکِ آمریکا طی هفته‌های گذشته، روند افزایشی ثابتی داشته که این صعود ممکن است به خاطر بازگشایی مدارس و از سر گرفتن کسب‌وکارها باشد.

به گزارش ایسنا، شبکه “ای‌بی‌سی سون” در یک گزارش جدید اعلام کرده است که پاسخ آزمایش بیش از ۱۰۰۰ نفر از ساکنان نیویورک به لحاظ ابتلا به کووید-۱۹ مثبت شده و این اولین بار از تاریخ ۵ ژوئن است که آماری این قدر بالا در موارد ابتلا گزارش می‌شود.

این ایالت با میانگین ۶۶۰ مورد ابتلا در هر روز مواجه بوده اما گزارش‌ها حاکیست که در هفته منتهی به روز جمعه، میانگین موارد ابتلا حدود ۸۱۷ نفر در روز بوده است.

اندرو کومو، فرماندار نیویورک از مردم خواسته است که به پیروی از راهنماهای مقابله با این ویروس ادامه دهند.

کومو گفت: برای نیویورکی‌ها حیاتی است تا از راهنمایی‌های موجود برای مقابله با کووید-۱۹ پیروی کنند، چرا که به پاییز و فصل شیوع آنفاوآنزا نزدیک می‌شویم. پوشیدن ماسک، حفظ فاصله در اجتماع و شست‌وشوی دستان می‌تواند تغییر مهمی ایجاد کند. اعمال این قوانین ایالتی توسط دولت‌های محلی نیز به کاهش شیوع این بیماری کمک خواهد کرد.

به گزارش ایندیپندنت، مقامات بهداشتی ایالت نیویورک هشدار دادند که ادامه افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ در این محلات ممکن است باعث اعمال محدودیت‌هایی شدید برای حضور در اجتماع شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر