شغل ثروتمندترین زنان جهان را بشناسید

[ad_1] رتبه دوم در فهرست اعلامی نشریه فوربس از آن خانم الیس والتون، مدیرفروشگاه زنجیره ای والمارت است. این خانم ۷۱ ساله مریکایی دومین زن جهان است که همان طور که از نامش برمی آیند عضوی از خانواده والتون هاست آلیس والتون دختر سام والتون بنیانگذار شرکت وال‌مارت و خواهر اس. رابسون والتون، جیم والتون […]

[ad_1]

رتبه دوم در فهرست اعلامی نشریه فوربس از آن خانم الیس والتون، مدیرفروشگاه زنجیره ای والمارت است. این خانم ۷۱ ساله مریکایی دومین زن جهان است که همان طور که از نامش برمی آیند عضوی از خانواده والتون هاست آلیس والتون دختر سام والتون بنیانگذار شرکت وال‌مارت و خواهر اس. رابسون والتون، جیم والتون و جان تی. والتون است. ثروت وی تا پایان ماه ژوئن: ۵۳.۱ میلیارد دلار برآورد شده است.

R71UCkxTuwJ0 1 1 1 1 1

سومین زن ثروتمند جهان نک کینزی بزوس است.  مک کینزی بزوس را می توان یکی از متفاوت ترین ثروتمندان این فهرست دانست . هر چند وی سومین زن ثروتمند جهان است و ثروتش تا پایان ماه ژوئن به ۵۲.۵ میلیارد دلار می رسد اما ماجرای طلاق پرسر و صدایش از ثروتمندترین مرد جان پس از سال ها زندگی مشترک، وی را به یکی از ثروتمندترین زنان جهان بدل کرد نقل رسانه های خبری بود . وی در حال حاضر سهامدار فروشگاه اینترنتی آمازون است و ۵۰ سال دارد.

9h2j2dfWg6Ow 1 1 1 1 1

جولیا کوخ، مدیرصنایع کوخ ، ثروتی برابر با  ۴۶.۴ میلیارد دلار، چهارمین زن ثروتمند جهان است. او و سه فرزندش پس از مرگ دیوید کوخ مالک ۴۱ درصد سهام شرکت کوخ شدند.وی تابعیت امریکایی دارد.

 ژاکلین مارس، سمت شغلی: مدیر شکلات سازی مارس فرزند فارست مارس و نوه فرانک سی. مارس، بنیان‌گذار شرکت مارس اینکورپوریتد است. ثروت تا پایان ماه ژوئن: ۲۸.۲ میلیارد دلارمی رسد و این زن آمریکایی در حال حاضر هشتاد سال دارد.

[ad_2]

منبع خبر