معاملات در بازار خودرو متوقف شده است / امکان ریزش قیمت‌ها وجود دارد
نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت:‌ به دلیل روند نزولی قیمت خودرو، معاملات در بازار متوقف شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو، گفت: با وجود اینکه از روز گذشته بازارها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما هیچ قیمت دقیقی را برای خودرو نمی‌توان اعلام کرد.

او با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت‌ها بیان کرد: بیشتر معاملات خودرو در فضای مجازی و به دست دلالان صورت می‌گیرد.

نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو توضیح داد: مردم به دلیل اینکه ثباتی در قیمت خودرو وجود ندارد، از خرید خودداری می‌کنند اما از طرفی فروشنده در بازار وجود دارد. این نوسانات قیمت خودرو ناشی از نوسانات نرخ ارز است که به شدت در بازار خودرو تاثیر می‌گذارد.

کاشانی‌نسب با تاکید بر اینکه مردم تا زمانی که قیمت خودرو ثبات پیدا نکند، اقدام به خرید نمی‌کنند، گفت: اکنون قیمت‌هایی که در فضای مجازی است، کاملا ساختگی است و به دست دلالان صورت گرفته است. مردم باید منتظر ثبات در قیمت‌ها باشند سپس اقدام به خرید کنند.

به گفته نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران ماشین، افرادی که برای سرمایه‌گذاری دنبال خرید خودرو هستند به هیچ عنوان وارد این بازار نشوند، چون وقتی بازار کاذب و حبابی باشد هر لحظه امکان ریزش قیمت‌ها وجود دارد.

کاشانی‌نسب با تاکید بر اینکه بازار خودرو به دلیل نوسان‌های شدید و غیرواقعی قیمتی در رکود کامل به سر می‌برد، گفت:‌ به مردم توصیه می‌شود به هیچ وجه وارد بازار خودرو نشوند، چون قیمت‌ها غیر واقعی است. بدون شک قیمت‌ها در بازار خودرو ریزش خواهد کرد و خریدارانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در این بازار هستند به شدت متضرر می‌شوند.

 

منبع خبر