دبیرکل سازمان جهانی بهداشت خواستار وحدت جهانی برای مقابله با کرونا شد

[ad_1] دبیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) “فقدان مدیریت” در مسیر مقابله با شیوع کروناویروس را محکوم کرده و خواستار وحدت جهانی شد. به گزارش ایسنا، «تدروس آدهانوم قبریسوس» دبیر کل سازمان جهانی بهداشت با اشاره به نبود رهبری و مدیریت منسجم در جریان مقابله با همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ گفت: موارد ابتلا به این بیماری […]

[ad_1]

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) “فقدان مدیریت” در مسیر مقابله با شیوع کروناویروس را محکوم کرده و خواستار وحدت جهانی شد.

به گزارش ایسنا، «تدروس آدهانوم قبریسوس» دبیر کل سازمان جهانی بهداشت با اشاره به نبود رهبری و مدیریت منسجم در جریان مقابله با همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ گفت: موارد ابتلا به این بیماری در بسیاری از کشورها رو به افزایش است و جهان با گذشت بیش از شش ماه از زمان شناسایی اولین مورد بیماری، همچنان با مهار و کنترل این بیماری درگیر است.

وی افزود: دوستان من، دچار اشتباه نشوید، بزرگترین تهدیدی که اکنون با آن روبرو هستیم ویروس نیست بلکه نبود رهبری و وحدت در سطح ملی و جهانی تهدیدی برای شیوع بیشتر است.

به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، دبیر کل سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد: از دست دادن دوستان و بسیاری از افراد شرایط غم‌انگیزی بوجود آورده است. ما نمی‌توانیم در جهانی که وحدت و هماهنگی وجود ندارد بر این بیماری پیروز شویم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر