بایدن: ترامپ کوله‌پشتی را بردارد و به خانه برگردد

جو بایدن ظهر شنبه در سخنرانی انتخاباتی خود که در معیت باراک اوباما در میشیگان انجام شد، افزود: در سه روز، ما می‌توانیم به این دوره ریاست جمهوری پایان دهیم که کشور را تجزیه کرده، در محافظت از کشور شکست خورده و بر شعله‌های نفرت دمیده است. وی ادامه داد: برای من مهم نیست که […]

جو بایدن ظهر شنبه در سخنرانی انتخاباتی خود که در معیت باراک اوباما در میشیگان انجام شد، افزود: در سه روز، ما می‌توانیم به این دوره ریاست جمهوری پایان دهیم که کشور را تجزیه کرده، در محافظت از کشور شکست خورده و بر شعله‌های نفرت دمیده است.
وی ادامه داد: برای من مهم نیست که ترامپ چگونه تلاش می‌کند. هیچ چیزی نمی‌تواند مردم این کشور را از رای دادن و بازگرداندن دموکراسی باز دارد.
معاون اول باراک اوباما با انتقاد از عملکرد ترامپ در مهار کرونا در این کشور، اضافه کرد: من هرگز پرچم سفید را برنمی‌افرازم و تسلیم نمی‌شوم. ما قصد داریم که این ویروس را شکست دهیم و آن را تحت کنترل درآوریم.
بایدن در واکنش به اظهارات روز گذشته که مدعی شده بود پزشکان به عمد آمار کشته‌شدگان ناشی از کرونا را افزایش می‌دهند چرا که برای آنها پول دارد، گفت: این مرد، چه مرضی دارد؟ عذرخواهی می‌کنم از اینگونه صحبت کردن. وی همچنین رای دادن به خود را رای دادن به صداقت در برابر دروغ توصیف کرد و خواستار رفتن بیشتر مردم به پای صندوق‌های رای شد.

منبع خبر